Hakkımızda Kusursuz bir proje için: İstanbul İç Mimar

İstanbul’da bugüne kadar yüzlerce projede İstanbul iç mimar olarak yer aldık. Yaptığımız tüm projelerde %100 müşteri memnuniyetine önem vererek ev dekorasyonu, ofis tasarımı ve cafe dekorasyonu gibi alanlarda pek çok kusursuz projeyi müşterilerimize sunduk. Siz de tüm yenileme işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çok yönlü ve çeşitli projeleri üreterek hem bireysel olarak evlerin iç mimari tasarımlarını yaparken hem de kurumsal ve ticari alanların iç mimari projelerinde başarılı ve ödüllü pek çok projeye imzamızı attık. Hizmetlerimiz arasında ev dekorasyonu, ofis tasarımı ve cafe dekorasyonu gibi alanlar yer almaktadır. Tüm proje ve uygulama süreci boyunca şeffaf bir şekilde sizleri bilgilendirerek sizler için en uygun sürede projeyi sizlere teslim ederiz.

Fiyat ve teklif için bize ulaşın! Ücretsiz ön danışmanlık hizmeti ile tüm süreçler hakkında bilgi veriyoruz.

Bizimle iletişime geçerek, uygulamak istediğini proje ve tüm süreçler hakkında detaylı bilgi alarak ön danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için her zaman hazırız!

Bize hayalinizden bahsedin!

adult-beautiful-brunette-1181686

Aylin Yılmaz

İç Mimar
0212 123 45 67
bilgi@ic-mimar.com

Uzman ve tecrübeli ekimiz sizleri bekliyor!

İstanbul’da iç mimari tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizlere en uygun projeyi ve tasarımı sizlerin hayallerinize uygun olarak tamamlarız. Her zaman en yüksek kalitedeki hizmeti sizlere sunarak %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz. Hazırladığımız projenin size bildirdiğimiz uygulama süresi içerisinde tamamlanacağı konusunda sizleri temin ederiz. Uygulama yapan ekibimiz alanlarında uzman, yetkin ve sertifika sahibi kişilerdir. Sizler de istediğiniz iç mimari tasarım konusunda destek ve randevu almak, iç mimar fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje uygulama sürecinde şeffaf iletişim

İç mimar olarak tüm proje sürecini şeffaf bir şekilde yönetmeyi öncelikli olarak hedefliyoruz. Tüm adımlardan ve süreçten tam anlamıyla bilgi sahibi olarak kafanızdaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmak istiyoruz. Mimari tasarım projenizi tamamlamadan önce ücretsiz ön danışmanlık yaparak mekandaki olumlu tüm fırsatları, proje hazırlama, kullanılacak malzemeler ve sürecin ne kadar sürede tamamlanacağı gibi tüm bilgileri sizlere bildiriyoruz. Bunların dışında aklınızda bize sormak istediğiniz bir soru olduğunda doğrudan iletişim kuracağınız mimari ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır olarak bekliyor olacak.

İşbirliklerimiz ve Sertifikalarımız Aşağıdaki sertifikalara ve ortaklıklara sahibiz.